logo
Галоўная

 

 

за курс базавай школы

за курс сярэдняй школы

 

Расклад кансультацый
выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІ ступені
агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата, час

Клас

Прадмет

Кабінет

Настаўнік

1 чэрвеня, 10.00

ІХ

беларуская мова

кабінет гісторыі

Пускова А.П.

3 чэрвеня, 10.00

ІХ

руская мова

кабінет гісторыі

Лукашова А.М.

7 чэрвеня, 10.00

ІХ

матэматыка

кабінет гісторыі

Чэпікава А.А.

Расклад выпускных экзаменаў
па завяршэнні
навучання і выхавання
на
II ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў
2020/2021 навучальным годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

2 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

кабінет  біялогіі

4 чэрвеня

9.00

руская мова

у пісьмовай форме (дыктант)

кабінет  біялогіі

8 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

кабінет  біялогіі

 

Склад экзаменацыйнай камісіі
для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на
IIступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча,

ініцыялы

2 чэрвеня

IX

беларуская мова

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены

камісіі

Лукашова А.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пускова А.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

4 чэрвеня

IX

руская мова

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Лукашова А.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пускова А.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

8 чэрвеня

IX

матэматыка

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Іванова М.Дз.

настаўнік

матэматыка

першая

Чэпікава А.А.

настаўнік

матэматыка

першая

 

Расклад кансультацый
выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на ІІІ
ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў
2020/2021 навучальным годзе

Дата, час

Клас

Прадмет

Кабінет

Настаўнік

31 мая, 11.00

ХІ

беларуская мова

кабінет беларускай мовы

Сырамалотава І.М.

2 чэрвеня, 10.00

ХІ

матэматыка

кабінет беларускай мовы

Іванова М.Дз.

4 чэрвеня, 10.00

ХІ

гісторыя Беларусі

кабінет беларускай мовы

Ганчарова А.В.

8 чэрвеня, 10.00

ХІ

нямецкая мова

кабінет беларускай мовы

Лапарэнка С.У.

 

Раскладвыпускных экзаменаў
па завяршэнні навучання і выхавання
на
IIІ ступені агульнай сярэдняй адукацыі
ў
2020/2021 навучальным  годзе

Дата

Пачатак экзамена

Прадмет

Форма правядзення экзамена

Кабінет

1 чэрвеня

9.00

беларуская мова

у пісьмовай форме (пераказ)

кабінет  біялогіі

3 чэрвеня

9.00

матэматыка

у пісьмовай форме (кантрольная работа)

кабінет  біялогіі

5 чэрвеня

9.00

гісторыя Беларусі

у вуснай форме

кабінет  біялогіі

9 чэрвеня

9.00

нямецкая мова

у вуснай форме

кабінет інфарматыкі 


Склад экзаменацыйнай камісіі
для прыёма выпускных экзаменаў па завяршэнні навучання і выхавання
на
III ступені агульнай сярэдняй адукацыі ў 2020/2021 навучальным годзе

Дата

Клас

Вучэбны прадмет

Склад экзаменацыйнай камісіі

Пасада

Спецыяльнасць

Катэгорыя

 

Прозвішча,

ініцыялы

1 чэрвеня

XI

беларуская мова

старшыня

Лапарэнка С.У.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

члены

камісіі

Сырамалотава І.М.

настаўнік

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

Лукашова А.М.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

Пускова А.П.

настаўнік

руская мова і літаратура

першая

3 чэрвеня

XI

матэматыка

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены

камісіі

Іванова М.Дз.

настаўнік

фізіка, матэматыка

першая

Сіфарава І.І.

настаўнік

інфарматыка

першая

Чэпікава А.А.

настаўнік

матэматыка

першая

5 чэрвеня

XI

гісторыя Беларусі

 

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Ганчарова А.А.

настаўнік

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

б/к

Кандраценка К.Л.

настаўнік

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

першая

Лапыка Н.А.

настаўнік

гісторыя, сацыяльна-палітычныя дысцыпліны

першая

9 чэрвеня

XI

нямецкая мова

старшыня

Сырамалотава І.М.

дырэктар

беларуская мова і літаратура

вышэйшая

члены камісіі

Лапарэнка С.У.

настаўнік

нямецкая мова

вышэйшая

Нядведская В.Я.

настаўнік

нямецкая мова

першая

Салаўёва К.М.

настаўнік

нямецкая мова

другая